Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Dwaj frustraci Martines i Milko wylewają fekalia na głowy forumowiczów i innych tak jak ich idol ZUK na głowę przciwnika wyborczego. To jest Lublin. Wojciechowski na Prezydenta.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z kim on to chce robić z Palikotem i Muchą ? ...nie bąźcie śmieszni .Tych dwoje jest zupełnie czym innym zajętych niż problemami Lublina.Błazen i striptizerka -tu musi być ktoś autentyczny z poczuciem obowiązku a nie taki co "nie chcem ale muszem ",bo jaki jest z takich pożytek to juz raz odczuł to cały kraj a drugi raz Lublin.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O, miejsca pracy tak, stworzy na pewno. Dla swoich krewnych i znajomych. I tak juz poupychał różnych pociotków po urzędach. Wystarczy zajrzec do WOŚ.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niczego nie zrobi,bo hazardziści potrafią tylko "skoczyć na kasę".Zresztą sam stwierdził/Z PALIKOTEM//,że będzie "kontynuacja".Z sześciokąta niech sobie zostawi jeden kąt dla siebie!Jedyny dotychczas zgłoszony kandydat to p.I .Sierakowska ,która może coś zrobić bo nie jest sterowana i sterowalna!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Popieram. Życzę by starczyło sił i środków do spełnienia obietnic.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PÓJDĘ DALEJ ,METRO WAM ZBUDUJĘ I KOSMODROM ,CO TAM TEN MILIARD ,TYLKO MNIE WYBIERZCIE ,BO JA NIC INNEGO NIE UMIEM TYLKO STOŁKI ZMIENIAĆ ,NABIERZCIE SIE CIEMNIAKI RAZ JESZCZE
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
martines napisał:
a czy Ty gupia babo widziałaś gdzieś cukrownię w centrum miasta żeby auta rozwalały się o leżące buraki i te przeładowane ciężarówki - szkoda ludzi którzy tam pracowali ale czas był najwyższy wyprowadzić tego typu zakład z centrum miasta takie życie . Popieram K. Żuka bo to prezydent na conajmniej dwie kadencje i ta druga z własnym komitetem
To Stock też niech "wyprowadzi" i drożdżownię i te złomowiska z Krochmalnej-to też centrum!Bo kto to widział,żeby.... A Ty martines widziałeś,żeby jakiekolwiek auto tam się rozwaliło przez leżące buraki?Bo ja tam mieszkam i jakoś o tym nie słyszałam.... Przez dziury-tak-ale one są w całym Lublinie i obawiam się ,że w tym temacie to nawet Twój Żuk nie pomoże! A swoją drogą-to chyba nieźle Ci płaci za taką obronę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jedno wielkie ble ble juz zacny prof. nami rządzi i co????????????????????????????????? z tego wynika nie mam nic do człowieka bo go nie znam ale wiem na pewno że potrzebny jest gospodarz-organizator człowiek z charyzmą a tego nie doświadczymy od urzędnika -wykładowcy znów cztery lata w plecy -ZOBACZYCI E!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pamiętacie taki rysunek Andrzeja Mleczki: nad klozetem stoi grupka ludzi, zaglądają , a jeden z nich komentuje -"zrobiliśmy już wiele a zrobimy jeszcze więcej"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
przypominalski napisał:
Ja nie POprę żadnego politycznego gamonia chciwego na kasę i karierę. Jeżeli nie będzie bezpartyjnego (ostatecznie może być np.Fijałka)oddam głos nieważny. Żuk jako Minister Skarbu nie zrobił absolutnie nic,aby w Lublinie powstały biurowce (dwa tys. miejsc pracy) Polskiej Grupy Energetycznej.Dzięki PO statut tej firmy z Lublina został zmieniony na Warszawę za kadencji obecnego rządu i pracy Żuka w ministerstwie.O cukrowni nie wspomnę.Światłowody z Lublina (Optotrakt) zaraz po prywatyzacji i sprzedaniu Amerykanom zostały zamknięte-po co im konkurencja! Sierakowska (SdPl-wcześniej SLD) przez 20 lat (pięć kadencji w Sejmie) jako poseł dla Lublina nie zrobiła absolutnie nic. Kowalczyk (PIS) /jeżeli będzie startował/ zablokował inwestycje Echo na Górkach Czechowskich. Gryz z SLD i pozostali kandydaci na prezydenta nie liczą się wcale w tych wyborach... W związku z powyższym pozostaje tylko Fijałka,chyba,że pojawi się inny bezpartyjny i nie skażony politycznymi układami kandydat-gospodarz,którego potrzebuje miasto.Kolejny polityk to ponowne ciepłe posadki dla partyjnych znajomków jak teraz np.Zarząd Transportu Miejskiego-możecie sprawdzić sami (albo z PO,albo z rodziny urzędnika,albo znajomy polityka).
Tez tak zagłosuję.Żaden polityk.Moze to bedzie Fijałka,moze Wojciechowski-jako ostatni-bedzie znowu budował pomniki,a nie ulice.Chciałbym zupełnie nowego,ale,czy taki bedzie kandydował?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
martines napisał:
ty aty co koleś tesknisz za tadziem jak był prezesem w wodociagach co byłeś na garnuchu kolesia który musiał leczyc sie w abramówkua teraz wpedził siebie w kłopoty. tatuś tego kolesia był SB- eckim kapusiem a przysłowie mówi jaki ojciec taki syn. zresztą to dziadek juz ma dobrą kasę i niech wnuki bawi to polityczny trup i amen
Fijałka nie jest bez skazy,ale jest lepszy jak te wszystkie partyjne nieroby z PO,PIS,SLD,SDPL,PSL.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cancer napisał:
Pamiętacie taki rysunek Andrzeja Mleczki: nad klozetem stoi grupka ludzi, zaglądają , a jeden z nich komentuje -"zrobiliśmy już wiele a zrobimy jeszcze więcej"
Dobry tekst!-i wszystko jasne!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tekst piosenki Elektrycznych Gitar "Gdy zostanę prezydentem..."jest tu jak najbardziej na czasie :-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem przekonany, że Pan Krzysztof Żuk będzie najlepszym prezydent jakiego kiedykolwiek Lublin miał. Jego doświadczenie oraz ogromna wiedza zrobią z Lublina miasto gdzie będzie się chciało żyć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
OBIECANKI CACANKI PAN ZUK JEST TAKI SAM JAK ADAM WASILEWSKI NA OBIECYWAŁ I NIC NIE ZROBIŁ ABY GO LUDZIE POPARLI MIAŁAM OKAZJE SIE PRZEKONAC BYŁAM U WASILEWSKIEGO ODNOSNIE MIESZKANIA I CO????????? I MNIE SPŁAWIŁ BO POWIEDZIAŁ ZE ON SIE TYM NIE ZAJMUJE TYLKO PANI KOLODZIEJ-WNUK A ONA SIE NADAJE GLUPIE USMIESZKI POD NOSEM I TYLE PRZYJMUJE LUDZI BO MUSI ALE NIC IM NIE POMAGA MAM NADZIEJE ZE LADA MOMENT SPAKUJE WALIZKI I NIE BEDZIE ZAJMOWAC JUZ TEGO STANOWISKA NAJLEPSZYM KANDYDATEM JEST LECH SPRAWKA ON CHOCIASZ COS LUDZIOM POMOZE W ZYCIU A NIE BEDZIE ICH POGRAZAŁ TAK JAK TAMCI
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a co on takiego zrobi drogi ludzie nie maja gdzie mieszkac oni bardziej pomagaja uchodzcom i muzynom nisz polakom obywatelom polski lublina a zreszta obiecuja a potem bedziecie załowac ze na nigo głosowaliscie bo oni wam nie pomoga nalepszy z nich jest LECH SPRAWKA TO JEST KANDYDAT A NIE TAM KRZYSZTOF ZUK
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 3 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...